У Дніпропетровську журналісти на висування кандидата «проривалися» з міліцією

У Дніпропетровську представники “Опозиційного блоку” кілька годин відмовляли журналістам у допуску на партійні збори з висування кандидатів. Про це повідомляє Depo.Дніпро.

22 вересня у престижному “Парк-готелі” в Дніпропетровську відбувалися партійні збори міського осередку партії “Опозиційний блок”, на якому висували кандидатів у депутати всіх 64 округів в межах обласного центру та кандидата в мери. Проте дізнатися, як відбувалося висування та повний список кандидатів журналістам не вдалося, через недопуск представників кількох ЗМІ: depo.ua, Громадське Дніпро та dp1.info.

Спершу працівники штабу, які проводили реєстрацію учасників, зазначили, що на зборах можуть бути присутні лише ті журналісти, яких запросили. Згодом, Олександр Вілкул повідомив, що порадиться з делегатами щодо присутності ЗМІ. Через кілька хвилин вийшла представниця штабу, яка не представлялася, і повідомила, що вирішили не допускати журналістів, а дати коментарі по завершенню заходу.

Через кілька хвилин до холу, де журналісти очікували на завершення заходу, вийшли четверо чоловіків спортивної статури і змусили медійників покинути приміщення.

Журналіст сайту dp1.info Денис Давидов, який також є представником Громадянської мережі ОПОРА, викликав міліцію. З прибуттям співробітника Жовтневого райвідділу керівник прес-служби обласної організації “Опоблоку” Тетяна Старовойтова та заступник голови облради і член партії В’ячеслав Сергєєв, повідомили, що для участі журналісти мали акредитуватися, бо у штабі побоювалися провокацій.

Слід зазначити, що для актредитації не було можливості, оскільки протягом всього дня Тетяна Старовойтова не відповідала на дзвінки та смс, а телефон штабу також не відповідав. До того ж, у відкритих джерелах не було анонсу конференції.

Лише після з’ясування обставин у присутності міліціонера журналістам дозволили потрапити на захід в останні його хвилини. На заході були присутні лише журналісти з посвідченнями видання “Событие”.

Як повідомила голова міського осередку партії Світлана Єпіфанцева, участь у зборах взяв 101 делегат. За кандидатура Олександра Вілкула на посаду мера та №1 у списку до міськради проголосували одностайно.

Позначки:, , ,

Залиште коментар