Окупаційна влада Криму забороняє згадувати в ЗМІ Меджліс

Окупаційне “Міністерство внутрішньої політики інформації та зв’язку республіки Крим” рекомендує засобам масової інформації півострова та Севастополя припинити використання найменування “неіснуючих” організацій, зокрема “Меджліс”. Відповідного листа структура розіслала на адресу місцевих ЗМІ, повідомляє Кримська польова місія з прав людини.

У листі повідомляється, що некомерційних організацій з назвою “Меджліс” в Криму не зареєстровано, а згадка “неіснуючих” організацій з ЗМІ настійно не рекомендується.

Окупаційне міністерство рекомендує ЗМІ припинити використання найменування або частин найменування “неіснуючих” організацій в новинних сюжетах, статтях та інтерв’ю. При цьому структура посилається на лист, підписаний окупаційним прокурором Наталією Поклонський.

“Прокуратура Республіки Крим, посилаючись на інформацію Головного управління Міністерства юстиції Російської Федерації по Республіці Крим та Севастополю, повідомляє, що на території республіки не зареєстровані некомерційні організації з найменуванням або частиною найменування “Меджліс”, а також “Меджліс кримськотатарського народу”, – наводиться цитата листа.

Позначки:, ,

Залиште коментар