Чернівецька міліція порушила справу щодо лікаря, який перешкоджав журналістці

Шевченківський РВ УМВС в Чернівецькій області відкрив кримінальне провадження за ч.1 статті 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) за заявою журналістки порталу 0372.ua, членкині Незалежної медіа-профспілки України Галини Єреміци.

Нагадаємо, 19 серпня у Чернівцях лікар пологового будинку Віктор Варвус намагався вирвати з рук журналістки Галини Єреміци фотоапарат, коли вона проводила зйомку на території медичної установи.

“Сьогодні мені перешкоджав у зйомці завідуючий відділенням пологового будинку на вул. Рівненській у Чернівцях Варвус Віктор Анатолійович. Він намагався вирвати у мене з рук фотоапарат під час зйомки на території пологового будинку. Розцінюю це як пряме перешкоджання професійній журналістській діяльності”, – написала вона на своїй сторінці у Фейсбук.

Журналістці вдалося зняти факт перешкоджання, а також це зробила знімальна група телеканалу “Інтер”.

“Пізніше і в будівлі пологового будинку лікар заявив, щоби ми виключили камери і не знімали. Бо на зйомку, начебто, потрібен дозвіл! Ось так журналістам не дають працювати!”, – повідомила Єреміца.

Журналістка написала заяву в міліцію, вбачаючи в таких діях лікаря перешкоджання журналістській діяльності. 22 серпня Шевченківський РВ УМВС в Чернівецькій області вніс відомості про цей випадок в ЄРДР.

Позначки:, ,

Залиште коментар