Журналістів онлайн-ЗМІ запрошують на тренінг з інфографіки

У створенні інфографіки та візуалізацій сучасні медіа все більше потребують людей, які ґрунтовно розуміють засади дизайну, здатні продумати концепцію візуального продукту та вміють користуватися простими онлайн-сервісами з візуалізації даних.

У 2012-2013 роках ГО “Інтерньюз-Україна” у партнерстві з Texty.org.ua провела три Школи інфографіки – навчальних курсів з основ інфографіки та візуалізацій, участь в яких взяли 60 українських журналістів та редакторів. І сьогодні інтерес до роботи з візуалізаціями на ринку ЗМІ залишається високим.7-9 вересня та 14-16 вересня 2015 року громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує представників онлайн-ЗМІ та ЗМІ з онлайн-платформами взяти участь в одному з двох базових тренінгів з інфографіки для покращення навичок створення візуалізацій та роботи з даними.

Під час тренінгу учасники:
– засвоять базові засади дизайну та типографії, навчаться аналізувати помилки дизайну;
– зрозуміють, як ставити задачі для дизайнерів та правильно розподіляти ресурси під час створення інфографіки;
– навчаться ефективно шукати необхідні масиви даних та інформацію для візуалізацій та інфографіки на урядових та інших сайтах;
– працювати з безкоштовними онлайн-сервісами візуалізацій для онлайн-видань.

Місце проведення: м. Київ, вул.Ризька, 15 – офіс ГО «Інтерньюз-Україна»
Час проведення: тренінгова сесія 7-9 вересня, 2015 (понеділок-середа); тренінгова сесія 14-16 вересня, 2015 (понеділок-середа)
Тренери: редактори українських онлайн-видань, дизайнери та інфографісти з середовища спільноти Школи інфографіки.

Умови участі:
Організатори відберуть учасників тренінгу на конкурсній основі. Для подання заявки на участь у тренінгу потрібно заповнити анкету – bit.ly/infograph_ua. Дедлайн подання заявок – субота, 29 серпня 2015 року, 18.00.

Умовою участі для відібраних кандидатів є також сплата реєстраційного внеску у розмірі 300 грн. за участь у трьох днях тренінгу.

Організатори залишають за собою право додаткового телефонного/Skype інтерв’ю з потенційними кандидатами на участь у тренінгу.

Усього в кожному тренінгу візьмуть участь 12 осіб. Заохочуємо, аби до участі подавалися команди з двох представників редакції (журналіст/редактор, редактор/дизайнер).

Результати відбору будуть повідомлені у вівторок, 1 вересня 2015 до 20.00.

Організатори забезпечують учасників проживанням (2 ночі), харчуванням (сніданки, обіди), та за наявності квитків (потяг, автобус) відшкодовують вартість проїзду.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Михайліченко, координатора заходів ГО “Інтерньюз-Україна”, (050) 845 36 02 або omykhaylychenko@internews.ua

Тренінги проводяться за підтримки програми «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз-Нетворк» та фінансової підтримки АМР США.

Позначки:, , , ,

Залиште коментар