Журналістів навчать особливостям роботи під час місцевих виборів

Незалежна медіа-профспілка України запрошує журналістів на одноденний тренінг «Особливості роботи журналістів під час висвітлення виборчого процесу виборів місцевих органів влади 25 жовтня 2015 року».

Під час тренінгу працівники ЗМІ отримають знання щодо наступних тем:
– Про виборчий процес та роль ЗМІ у ньому
– Про професійні й етичні стандарти та права журналістів під час висвітлення перебігу виборів, про порушення інформування та агітації
– Про особливості розміщення передвиборчої агітації, «джинсу», відповідальність журналістів
– Про особливості роботи у день виборів на виборчих дільницях та у виборчкомах
– Про особливості розгляду позовів у виборчому процесі
– Про можливості захисту прав журналістів під час виборів

До участі запрошуються працівники медіа з Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. Захід відбудеться 28 серпня (п’ятниця) з 9:30 до 18:00 у місті Миколаїв. З детальною програмою тренінгу можна ознайомитись за посиланням: Program_Training_2015

Участь у тренінгу – безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням, роздатковими матеріалами. Передбачена компенсація транспортних витрат. Кількість учасників – до 20 осіб. Група учасників тренінгу буде формуватися на конкурсних засадах по мірі надходження реєстраційних форм. Організатори повідомлять запрошених учасників не пізніше ніж за 2 дні до проведення тренінгу.

Бажаючих взяти участь просимо заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням: http://goo.gl/forms/GLZdXdEH6p.

Додаткову інформацію можна уточнити за телефоном +38 050 356 57 58.

Тренінг проводиться за підтримки Програми У-медіа, яка виконується організацією Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства з Міжнародного розвитку США.

Позначки:, , , , , ,

Залиште коментар