Власника ATR погрожують позбавити бізнесу

Власник кримськотатарського телеканалу ATR Ленур Іслямов розповів про погрози, які надходять на його адресу через організацію мовлення телеканалу з Києва. Зокрема, Іслямову погрожують позбавити його російського бізнесу. Про це він розповів в інтерв’ю Крим.Реаліі.

«Все під тиском. У «Джаст-банку» (російський банк, засновником якого є Ленур Іслямов – ред.) купа обмежень, приписів. Я не знаю, що буде з цим бізнесом, навіть говорити про це сумно. Зрозумійте, якби я не повернув кримським татарам телеканал, я б зрадив сам себе. Зараз я пішов ва-банк: або повинен був вибрати бізнес або соціальну, політичну позицію», – розповів Іслямов.

За його словами, перебуваючи в Росії, він би міг зберегтися як бізнесмен навіть в умовах нинішньої кризи.

«Але що б я говорив сам собі, після того, як створив телеканал ATR, а потім його кинув? Кинув, бо злякався як бізнесмен наслідків. Мені ж конкретно сказали: будеш віщати з Києва, тобі кінець як бізнесмену. Якщо ти залишишся в такому форматі, то нічого з тобою не буде. Якщо ти повісиш російський прапор в ефірі телеканалу, станеш проросійським, ми тебе осиплемо благами», – розповів власник ATR.

На запитання, від кого конкретно виходять такі погрози, він відповів: «Починаючи від людей з адміністрації Криму, закінчуючи російською владою в Москві. До мене присилали людей, які були вхожі в різні кола, розповідали про те, що вони могли б зробити для мене».

Іслямов також повідомив, що має як український паспорт, так і паспорт громадянина Росії, але він готовий до того, щоб незабаром розлучитися з одним із них.

«В Україні є проблема з подвійним громадянством. У Росії цієї проблеми поки не було. Але, як я зрозумів, кримчанам до 1 січня 2016 року дозволено мати подвійне громадянство без повідомлення про друге громадянство відповідним органам… Зараз моє основне завдання – зберегти ATR. Я його виконав. Далі будемо займатися тим, як зберегти бізнес», – додав він.

Нагадаємо, кримськотатарський телеканал ATR з 1 квітня 2015 змушений був припинити мовлення в Криму через відсутність російської ліцензії. З 17 червня 2015 канал розпочав мовлення з Києва.

Позначки:, , , ,

Залиште коментар