У Миколаєві журналісту намагалися заборонити знімати засідання комісії

Депутат Миколаївської міської ради Олена Кисельова намагалася заборонити журналісту місцевого видання «НикВести» проводити фото- та відео-зйомку засідання постійної депутатської комісії за відсутності кворуму. Про це повідомляє сайт «НикВести».

Інцидент стався після того, як кореспондент видання «НикВести» спробував сфотографувати претендента на посаду віце-мера міста Олександра Степанця, з яким спілкувалися депутати.

Олена Кисельова заявила, що у випадку низької явки депутатів, яка не дозволяє засіданню постійної комісії бути правомочним, журналіст повинен припинити знімати те, що відбувається і попросити дозволу залишитися в одному приміщенні з депутатами.

«Є, вибачте мене, коректність. У нас комісія не почалася, немає кворуму. Присутні журналісти на комісії повинні як мінімум запитати дозволу залишитися у відсутності комісії. Тому що у нас не робоче засідання. Робота у мене йде в багатьох кімнатах цього будинку. Ви в усіх будете присутні?», – запитала Олена Кисельова.

На пояснення кореспондента, що сюди він був запрошений прес-службою мерії, депутат поскаржилася на його «погане виховання», публічно принизивши. «Виховання має бути хороше. Мама і тато виховують в дитинстві правилам хорошого тону, а далі це переходить у професійну етику. Але зараз не про це», – цитує видання Олену Кисельову.

Водночас голова постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Віктор Дробот не побачив ніяких проблем в тому, щоб журналіст проводив зйомку. Конфлікт стався якраз після того, як він заявив: «Та заради Бога, нехай знімає» у відповідь на спробу куратора комісії зробити зауваження журналісту.

Видання нагадує, що у листопаді 2013 року в Миколаївській міській раді вже відбувся подібний інцидент, коли голова постійної депутатської комісії з питань управління комунальної власності Андрій Баєв вимагав від журналіста «НикВест» залишити кабінет через те, що на засіданні був відсутній кворум. При цьому депутати продовжували розглядати питання порядку денного і заслуховували чиновників.

Варто зауважити, що у 2013 році мерія Миколаєва перемогла в антиномінаціі «Таємна бюрократія» за результатами моніторингу Центру політичних студій та аналітики.

Позначки:, ,

Залиште коментар