У Києві напали на знімальну групу НТН

10 серпня у Києві стався напад на журналістів програми «Агенти впливу» телеканалу НТН, які знімали сюжет про незаконне будівництво. Про це повідомляє журналістка Мар’яна Дупнак у своєму Facebook.

За її словами, вона з оператором телеканалу Олександром Стратійчуком приїхали за адресою на проспекті Голосіївському, 46/1 у Києві, де ведеться незаконне будівництво. У відповідь на прохання показати особу, яка на будівництві головна, журналістів попросили залишити територію і зачекати за парканом. Медійники чекали близько години, але до них так ніхто і не вийшов.

«Ми знову підійшли до входу. Я не встигла зробити і кількох кроків, як п’ятеро бритоголових і неадекватних молодиків віком 19-25 років просто винесли мене звідти. Через паркан я спілкувалась з одним псевдобудівельником. Хлопець розповів, що він колишній боксер, і що він «теж жрать хоче», тому він там. Розмова тривала близько однієї хвилини і тут до оператора Олександра, підбіг ще один бритоголовий, який без зайвих розмов почав бити Сашка», – написала журналістка.

За її словами, псевдоохоронці відібрали камеру і почала її трощити. «Згодом п’ятірка – невідомих, яка мене виштовхала з території будівництва, відчинила двері дерев’яного паркана і забрала розтрощену камеру, а разом з нею – і свого молодика, який бився. На місце інциденту ми викликали «швидку допомогу», міліцію та нову поліцію!», – повідомила журналістка НТН.

Вона стверджує, що слідчо-оперативна група, яка прибула на місце, записала дані постраждалих. Після цього правоохоронці почали стукати в дерев’яний паркан, благаючи відчинити. На їх вимогу ніхто на будівництві не зреагував.

«Після того нас забрали у Голосіївське РУ ГУМВС, а молодик, що бив оператора, і далі залишився на будівництві. У відділку ми провели 5 годин! Покази в мене, як у свідка подій, почали брати лише після розмови з начальством відділку!», – повідомила журналістка.

За її словами, міліція все ж таки затримала одного з молодиків на будівництві, який погрожував, що розіб’є камеру. Журналістка стверджує, що молодик виявився добрим знайомим правоохоронців. «У відділку ми з ним сиділи в одному коридорі, і кожний третій працівник Голосіївської міліції до нього підходив і тиснув йому руку! Він точно там свій!», – стверджує журналістка.

Вона також повідомляє, що ті самі особи, що напали на знімальну групу, «побили ще одного чоловіка, якого вже забрала швидка, а напередодні… невідомі розбили голову працівнику поліції, який зараз теж перебуває у лікарні».

Журналістка НТН звертається до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою зреагувати на інциденти. «Шановний Арсене Борисовичу, прокиньтеся! В центрі країни повний «беспредєл»… Міліція тисне руки бандитам, а тітушки посеред білого дня б’ють людей!», – написала Мар’яна Дупнак.

Позначки:, , , ,

Залиште коментар