Школа журналістики УКУ запрошує на майстер-класи з журналістики до Львова

Відкрився набір на програму безкоштовних майстер-класів для студентів «Друзі за Збручем-3».

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує студентів із північних, південних, центральних і східних областей України долучитись до проекту «Друзі за Збручем». Це нагода відвідати безкоштовні майстер-класи українських і зарубіжних медійників у Львові. Набір триватиме до 8 вересня 2015 року.

Організатори оплачують проїзд, житло й добові. Участь у проекті можуть брати студенти третього, четвертого і п’ятого курсів будь-яких спеціальностей із усіх областей України, крім Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей. Попередній журналістський досвід для участі в проекті не обов’язковий.

Щоб долучитись, потрібно надіслати на електронну адресу otardovzhenko@gmail.com резюме або коротку інформацію про себе, стислу мотивацію своєї участі та побажання – кого з українських та зарубіжних медійників ви хотіли би послухати.

Заявки можна подавати до 8 вересня 2015 року включно. Добір учасників, запрошених на кожен захід, відбуватиметься на конкурсних засадах відповідно до мотивації та спеціалізації кандидатів. Перший майстер-клас нового сезону «Друзів за Збручем» запланований на початку жовтня.

Проект «Друзі за Збручем» був започаткований 2013 року. За два роки майстер-класи відвідали близько двохсот учасників проекту з-поза Західної України. Серед тренерів попередніх сезонів – Олексій Тарасов, Андрій Куликов, Сергій Каразій, Катерина Горчинська, Тамара Бабакова, Роман Скрипін, Роман Вінтонів, Андрій Цаплієнко, Роман Бочкала, Соня Сотник, Ігор Померанцев, Сергій Рахманін, Андрій Архангельський, Валерій Панюшкін, Ясемін Чонґар, Марія Степан, Шон-Патрік Лаветт та інші. Відеозаписи майстер-класів можна переглянути на сайті Школи журналістики УКУ.

Позначки:, , ,

Залиште коментар