Президент призначив стипендії дітям загиблих на Донбасі журналістів

Президент України Петро Порошенко призначив стипендії Президента України дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням службових обов’язків. Про це йдеться в указі глави держави, опублікованому на сайті президента 19 серпня.

Зокрема, стипендії призначені доньці журналіста Сергія Ніколаєва – Валерії Кравчук 1995 року народження та доньці військового журналіста Дмитра Лабуткіна – Кірі Лабуткіній 2010 року народження.

Нагадаємо, фотокореспондент газети “Сегодня” Сергій Ніколаєв загинув 28 лютого 2015 року, коли проводив зйомку на лінії фронту в селищі Піски Донецької області. Він отримав осколочні поранення, потрапивши під обстріл. Помер Ніколаєв від отриманих травм у лікарні.

Дмитро Лабуткін був репортером телерадіокомпанії Військово-морських сил України «Бриз» у Севастополі. Під час окупації Криму він разом зі своєю родиною виїхав до Одеси, куди переїхала й ТРК «Бриз».

Військовий журналіст, капітан-лейтенант Дмитро Лабуткін орієнтовно зник 16 лютого 2015 року під Дебальцевим (Донецька область). Відтоді тривали його пошуки. У березні тіло Дмитра Лабуткіна було виявлено у Дніпропетровському морзі. 24 березня мешканці Рівненщини та Тернопільщини утворили «живий ланцюг», проводжаючи в останню путь Дмитра Лабуткіна. 27 червня Президент України Петро Порошенко нагородив орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня капітан-лейтенанта Дмитра Лабуткіна (посмертно).

5 серпня Кабінет Міністрів України на черговому засіданні підтримав проект указу Президента про призначення стипендій дітям українських журналістів Сергія Ніколаєва та Дмитра Лабуткіна, які загинули у зоні АТО у зв’язку з виконанням службових обов’язків.

Позначки:, , , ,

Залиште коментар