На Дніпропетровщині підсудна намагалася розбити камеру журналістам (ФОТО)

У Павлограді 4 серпня під час оголошення вироку Павлоградського міжрайонного суду підсудна Яна Майорова намагалася розбити камеру знімальної групи 34 каналу та перешкоджала професійній діяльності інших журналістів. Вирок виносився по вбивству 27-річної Юлії Мартьяненко, а підсудна Яна Майорова не перебувала за ґратами. Про це повідомила журналістка обласної газети “ТН-Экспресс” Анна Третьяк на власній сторінці у мережі, передає ІМІ.

Журналістка зазначила, що неадекватна поведінка підсудної щодо журналістів тривала усі сім місяців судових тяжб. Майорова та її спільник Ігор Цимбал за допомогою адвоката підсудного Савченка добивалися або заборони зйомок (суддя Сергій Тимченко дозволив зйомку 34 каналу лише на оголошенні вироку), або фотозйомки як такої.

napad na dnipro 2

Третьяк говорить, що попри вказані нею норми у суді два тижні тому суддя таки заборонив фотозйомку з подачі адвоката.
Знімальна група 34 каналу у складі оператора Андрія Бережного та журналістки Дарини Дубинки виклали відео з очікування суду, коли Майорова намагалася на них напасти.

“Цимбал не хотів підніматися на суд 1,5 години, і весь чей час Майорова не буду говорити якими словами покривала журналістів і погрожувала вбити єдиного свідка Крістіну Єрзунову, подругу вбитої”, – говорить Анна Третьяк.

Восени 2014 року Ігор Цимбал та Яна Майорова забили насмерть битою за 30 грн та мобільний телефон Юлію Мартьяненко. Ігор Цимбал за вироком суду отримав 15 років позбавлення волі, з конфіскацією майна на 211 тис. грн, Яна Майорова 4,5 років позбавлення волі.

Позначки:, ,

Залиште коментар