Кабмін виділяє понад 1,7 млн грн на відновлення мовлення на Донбасі

Кабінет Міністрів України прийняв рішення виділити Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (Держспецзв’язку) 1 млн 715 тис. 842 грн на відновлення та поширення системи національного телерадіомовлення на території Донецької, Луганської та Сумської областей з метою зміцнення обороноздатності держави. Відповідне розпорядження №778-р від 22 липня оприлюднено на «Урядовому порталі», передає «Телекритика».

Міністерство фінансів має здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Кабмін доручив Адміністрації Держспецзв’язку затвердити у двотижневий строк за погодженням з Міністерством інформаційної політики, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з відновленням і поширенням мовлення, та подати до 30 листопада Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Раніше в Міністерстві інформаційної політики України повідомляли, що сподіваються до кінця літа завершити встановлення 15 цифрових передавачів для мовлення на окуповані території Донбасу. Зокрема, міністр Юрій Стець повідомив, що на засіданні уряду ставитиме питання, щоб фінансування цих процесів відбувалося скоріше, а не через тендерні закупівлі. Також пан Стець акцентував на тому, що частина членів уряду блокує вирішення питань щодо встановлення передавачів.

Позначки:, ,

Залиште коментар