Інститут Медіа Права відкриває 8 вакансій

Інститут Медіа Права оголошує 8 вакансій. Протягом останніх 10 років організація системно працює у напрямку розвитку медіа-простору та громадянського суспільства, розробляючи та лобіюючи законопроекти, займаючись освітою медіа-юристів та журналістів.

“У 2015 році Інститут Медіа Права розширюється та починає низку нових проектів. У зв’язку з цим запрошуємо на роботу фінансового менеджера, 2-х юристів, PR-менеджера, контент-менеджера, event-менеджера, асистента директора та офіс-менеджера, які мають бажання працювати в галузі громадського сектору та розвивати Україну. Ми шукаємо кандидатів, які мотивовані працювати у громадському секторі, прагнучи змінювати Україну разом з нами”, – йдеться у повідомленні.

Запрошуються фахівці на вакансії: Фінансовий менеджер, юрист громадського руху “ЧЕСНО”, юрист, PR-менеджер, контент-менеджер, еvent-менеджер, офіс-менеджер, асистент директора (опис кожної вакансії за посиланням). Надсилати своє резюме та мотиваційний лист можна на адресу cv@medialaw.kiev.ua до 10 серпня 2015 року.

“Інститут Медіа Права разом із партнерами добилися відкриття доступу до публічної інформації та доступу громадян на засідань Верховної Ради, а також заборони реклами тютюну та куріння у ресторанах. Інститут Медіа Права був одним із ініціаторів та співзасновників низки коаліцій, серед яких Рух “Чесно”, Ініціатива 11 та Реанімаційний Пакет Реформ, який зараз є найпотужнішим об’єднанням експертів та громадських організацій та працює над впровадженням якісних реформ в державі. Директор Інституту Медіа Права входить в Раду Реанімаційного Пакету Реформ, а експерти організації працюють над медіа-реформою”, – зазначають роботодавці.

Позначки:,

Залиште коментар