Для журналістів випустили довідник про доступ до урядової інформації

Міжнародна організація із захисту прав «Access Info Europe» та мережа журналістських організацій у Східній Європі «Network for Reporting on Eastern Europe» (n-ost) випустили книгу «Довідник для журналістів: як отримати доступ до урядової інформації».

З книги можна дізнатися про право на доступ до інформації та інструкції щодо його реалізації, журналістику даних та їх захист. Також автори пропонують 20 найкращих порад для активних журналістів.

Проект реалізований за підтримки Представника з питань свободи засобів масової інформації Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Довідник входить до серії видань «Довідники Access Info», низки посібників щодо реалізації права на доступ до інформації.

Довідник доступний англійською, турецькою, італійською, українською, угорською, хорватською, боснійському, македонською, албанською, чорногорських та молдавською мовами. Переглянути україномовну версію можна за посиланням.

Крім того, Європейська федерація журналістів, до якої належить і Незалежна медіа-профспілки України, долучилася до міжнародної організації із захисту прав «Доступу до інформації в Європі» (Access Info Europe).

Позначки:, , ,

Залиште коментар