Журналісти створили сайт допомоги родинам загиблих учасників АТО

В Україні почав працювати сайт “Небесна гвардія“. Він присвячений українським військовим, які загинули під час війни на Донбасі. Також через ресурс можна переводити фінансову допомогу родинам загиблих чи написати родині листа.

Ось що пише команда, яка працювала над розробкою сайту: “Коли ми тільки задумували цей сайт (влітку 2014 року), таких було менше сотні. За рік їхня кількість зросла більш ніж у двадцять разів (це без тих, хто вважається зниклим безвісти). Небесна гвардія продовжує поповнюватися. Наша мета – не тільки зберегти пам’ять про них, а й допомогти осиротілим сім’ям”.

Журналістка “Censor.net” Анастасія Береза, керівник проекту, зазначила, що команда потребує допомоги з отриманням інформації. “Жодна державна структура не готова допомогти нам контактами сімей, а без них ми не можемо організувати адресну допомогу вдовам, батькам і дітям. Поступово, ми, в будь-якому випадку, знайдемо їх самі, але на постійній основі на сайті працює тільки одна людина і на це можуть знадобитися роки. Разом буде швидше. Допоможіть нам”.

Якщо вам відомі контакти сім’ї загиблого – пишіть на info@ngua.org. Якщо ви самі є родичами – просто заповніть форму в розділі “Додати інформацію”, і з вами зв’яжеться адміністратор сайту.

Позначки:, , ,

Залиште коментар