Вчора в Миколаєві невідомі замінували телевежу і вивісили прапор так званої «Новоросії»

Вчора, 8 липня, у Корабельному районі Миколаєва невідомі замінували телевізійну вишку, розташовану в районі кладовища, і підняли над нею прапор так званої «Новоросії»: на червоному тлі хрест синього кольору з білою окантовкою. Про це повідомляє видання «НикВести» з посиланням на очевидців інциденту.

За словами свідків події, правоохоронці, побачивши прапор на телевежі, спробували залізти на неї, однак виявили, що навколо вишки розміщена розтяжка. Це могло означати, що вежа замінована. Після цього на місце події виїхали близько 100 правоохоронців, серед яких і начальник обласного управління міліції Віталій Гончаров. За попередніми даними, було знайдено один вибуховий пристрій – ручну протипіхотну оборонну гранату Ф1.

Станом на 13.00, як повідомляє кореспондент «НикВести», прапор з телевежі вже зняли. Підійти до вишки можна тільки в обхід через кладовище – по прямій дорозі з Жовтневого проспекту правоохоронці перекрили підхід.

На місці події також знаходиться активіст громадського формування, якому вдалося зняти на фото прапор на вежі, проте підполковник міліції заборонив йому передавати фотографії, не пояснюючи причини такого рішення.

Як пише видання, сторож, який охороняє телевежу, спав, і прапор на вишці побачив тільки близько 11.30. Спочатку він сам вирішив зняти його, проте побачивши розтяжку, викликав міліцію.

Позначки:, , ,

Залиште коментар