В Україні запустили сервіс для збору коштів на медіа

В Україні запрацював простий сервіс регулярної підтримки онлайн-ЗМІ, волонтерських громадських організацій та благодійних фондів.
 
Інтернет-журнал Platfor.ma і ПриватБанк запускають простий і зручний сервіс, що дозволяє будь-якій людині робити регулярні перерахування на користь інтернет-ресурсів, волонтерських організацій або благодійних фондів. За допомогою спеціального віджету кожен бажаючий може за кілька простих кроків вибрати будь-яку фіксовану суму, яка буде раз на місяць автоматично списуватися з їх банківських карт.
 
Організації, групи волонтерів та медіа можуть самі створювати форму для прийому платежів і розміщувати її на своїх сайтах. Налаштувати прийом платежів на сайті можна за допомогою зручного конструктора, що дозволяє за кілька хвилин створити свою кнопку або форму для прийому платежів і вставити код на свій ресурс.
 
«Тепер онлайн-видання і блогери зможуть отримувати регулярну підтримку від читачів, які їм довіряють. Наприклад, інтернет-журнал Platfor.ma вже інтегрував цей віджет під кожним матеріалом, – говорить засновник ресурсу Олександр Акименко. – Крім того, сервіс допоможе волонтерським, громадським організаціям і фондам, які зараз змушені постійно звертатись до людей, збираючи поодинокі внески. Регулярні платежі допоможуть стати серйозною підтримкою на постійній основі».
 
Щоб почати допомагати заданому ресурсу або ініціативи, користувачеві досить ввести свій номер телефону і вибрати суму – сервіс працює без паперових договорів та зайвої бюрократії. Отримання коштів можливе на платіжну картку або банківський рахунок у будь-якому українському банку. На кредитну картку або рахунок в ПриватБанку гроші зараховуються без комісії.
 
Безпека платежів забезпечується завдяки сертифікатам Verified by Visa і MasterCard SecureCode, системі One-time password та моніторингу платежів. На даний момент сервіс працює тільки з картками ПриватБанку і А-Банку.

Позначки:, , ,

Залиште коментар