У Міноборони вже місяць не видають прес-карти в зону АТО

У Міністерстві оборони України вже близько місяця не оформлюють прес-карт акредитованим у зоні антитерористичної операції працівникам ЗМІ через несправність принтера. Про це повідомляє кінорежисер Володимир Тихий з об’єднання «Вавилон’13», члени якого зіштовхнулися з проблемою отримання прес-карт, передає «Телекритика».

Інформацію підтвердили в управлінні комунікацій та преси Міністерства оборони України, куди звернулася «Телекритика». Там повідомили, що дійсно, мають технічні труднощі з оформленням прес-карт, пов’язані з виходом з ладу обладнання, але роблять усе можливе для вирішення проблеми.

На запитання, чому б не залучити волонтерську допомогу для придбання нового обладнання, в Міноборони відповіли, що принтер уже відремонтували, а зараз очікують матеріали для друку прес-карт зі складу Міноборони. У відомстві розраховують, що наступного тижня зможуть відновити видачу в Києві прес-карт у зону АТО.

Наразі охочим акредитуватися в зону АТО пропонують оформлювати прес-карти в прес-центрі АТО в Краматорську.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2014 року Генеральний штаб України разом з Міністерством оборони України запровадили прес-карту, яка, як стверджують у відомствах, «дозволяє журналістам працювати в зоні АТО». Картки діють не більше, ніж шість місяців і видаються лише акредитованим у Службі безпеки України журналістам у Києві та Краматорську. Ознайомитися з порядком акредитації в зоні АТО можна на сайті СБУ.

Позначки:, , ,

Залиште коментар