National Geographic запрошує переселенців до літнього фототабору

Молодіжний фототабір National Geographic шукає 20 молодих хлопців та дівчат, які є внутрішньо переміщеними особами з Кримського півострову, Донецької та Луганської областей для участі у спільному шестиденному фототаборі, що відбудеться у Харкові.

Цей молодіжний фототабір National Geographic став можливим завдяки підтримці проекту USAID «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» у партнерстві з Інститутом регіональної преси та інформації й організацією Vision Workshops (США).

Упродовж п’яти днів, з 5 по 10 липня 2015 року, на учасників табору чекає багато спілкування, навчань і вправ із практичного застосування нового досвіду. Команда National Geographic, яка складається з визнаних у цілому світі професіоналів-майстрів фотосправи, привезе необхідне обладнання й фотокамери та проводитиме навчання безпосередньо під час зйомок. Молоді люди зможуть навчитися робити якісні фото високого рівня та через зроблені фотографії розповісти власні історії широкій світовій аудиторії.

Захоплення кандидатів фотографією є суттєвим критерієм для відбору до участі, але важливішим є небайдуже ставлення до проблем переміщених осіб, оскільки тільки особиста емоційна залученість учасників табору до створення фото історій життя українських переселенців зможе допомогти висвітлити проблему на глобальному рівні. Потенційні учасники табору також мають підтвердити готовність бути відкритими до представлення всіх аспектів їхнього життя та власних життєвих перспектив стосовно існуючої ситуації.

Вимога до учасників:

До участі у проекті запрошують хлопців та дівчат віком від 18 до 30 років:
– переселенців з Криму, котрі мешкають у будь-якому регіоні України;
– переселенців з Донбасу, котрі живуть у Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.
– не обов’язково бути фотографом, достатньо володіти фотокамерою на аматорському рівні. Але головне — володіти ситуацією та мати переконливе бажання показати історії переселенців, їхні проблеми та життя.

П’ятиденне навчання завершиться мультимедійною презентацією, яку підготують учасники проекту. Але це ще не все! Найкращі фотоісторії увійдуть до колекції, що складатиме фотовиставку. Восени цього року її зможуть побачити в своїх містах жителі багатьох міст України.

Аплікаційні форми можна отримати, надіславши запит за адресою irmi.ukraine@gmail.com. Заповнені аплікаційні форми прийматимуться до 25 червня 2015 за електронною адресою irmi.ukraine@gmail.com.

Знання англійської мови не є обов’язковим. Заявлені учасники мають бути готовими брати участь у фототаборі особисто з 5 по 10 липня 2015 року в місті Харкові. Всі транспортні витрати, проживання та харчування учасників беруть на себе організатори проекту.

Позначки:, , , , ,

Залиште коментар