«Громадське радіо» шукає контент-менеджера

«Громадське радіо» удосконалює роботу свого сайту і відкриває вакансію контент-менеджера, який буде працювати з ефірами «Громадської хвилі». Про це повідомляється на офіційній сторінці медіа в соціальній мережі.

Вимоги до кандидатів: розуміння тематики програм «Громадської хвилі», вміння швидко писати і редагувати тексти для публікацій на інформаційному сайті, вміння писати влучні заголовки і інформативні ліди, чудове знання української і російської мов.

Обов’язки наступні: підготовка до публікації текстів ефірів «Громадської хвилі» (заголовки, ліди, розшифровки головних смислових частин програми, кадрування фото).

Мови публікацій: українська і російська.

Робота дистанційна, з дому, у нестандартний час: або в пізній вечір, або рано вранці. «Громадська хвиля» виходить в ефір з 21 до 23 години щодня, випуск має бути на сайті до 9-ї години ранку. Оплата 480 гривень за програму, до податків. Робота кількох контент-менеджерів по графіку у зручні дні. Контент-менеджер підпорядковується редактору «Громадської хвилі» і співпрацює з редактором сайту.

Відбір буде за професійними критеріями серед усіх, хто виявить інтерес. Контактна особа: natali.sklnk@gmail.com

Позначки:, , ,

Залиште коментар