Журналіст Сергій Лойко отримав у США премію за репортажі з України

Кореспонденти «The Los Angeles Times» Сергій Лойко і Керол Вільямс отримали престижну американську нагороду «02 The Bob Considine Award» за серію репортажів «Україна: Нація, розірвана на частини», які були опубліковані у газеті у 2014 році. Про це повідомляє сайт Закордонного прес-клубу Америки.

«Репортаж «The Los Angeles Times» з приводу українського конфлікту виділився серед інших своєю силою, достовірністю, оригінальністю, глибиною і тонкістю інтерпретації, його стилем, який чіпляє і перетворює кожну історію в захоплюючий матеріал. Інтимність деталей – розбите скло терміналу аеропорту, «магічний» шолом, дірка від кулі, описана до останнього міліметра, мікроавтобус із «пекла» – поєднана з точним аналізом того, як економічні фактори порушили течію повсякденного життя людей. Сміливість репортера дозволила нам побачити місця, яких ми ніколи раніше не бачили», – йдеться у заключному слові премії.

Нагадаємо, Сергій Лойко – журналіст російського походження. Автор чисельних репортажів з районів військово-політичних конфліктів, в тому числі в країнах колишнього СРСР. 23 квітня в Києві відкрилась його фотовиставка «Пекельний аеропорт» про захисників Донецького летовища.

Залиште коментар