Залишилося 10 днів, щоб подати кандидатів у «Ворогів преси»

У журналістів залишилось 10 днів на висування кандидатів, які заслуговують на звання «Вороги преси 2014-2015». Подати пропозиції можна через спеціальну гугл-форму до 11 травня.

Кожен український журналіст, блогер чи медіа-експерт може номінувати для участі у конкурсі до трьох осіб, які, на його переконання, вчинили дії або продемонстрували бездіяльність, спрямовану проти свободи слова, впродовж березня 2014 – квітня 2015 року включно. Подання кандидатури потрібно буде обґрунтувати та додати посилання на доказ її вчинків.

Організаторами конкурсу виступили Інститут масової інформації та Незалежна медіа-профспілка України. Представники оргкомітету передадуть перелік з числа висунутих кандидатур, які відповідатимуть умовам конкурсу, на голосування експертам Відбіркової комісії, до якої увійдуть впливові українські журналісти та медіа-експерти.

Оприлюднення результатів конкурсу та нагородження «переможців» відбудеться 5 червня, напередодні Дня журналіста, у Києві.

Як відомо, премія «Вороги преси» щорічно вручається десятьом українським чиновникам, депутатам, бізнесменам тощо. Детальніше про умови проведення конкурсу можна дізнатися із положення.

Позначки:, ,

Залиште коментар