У Рівному суддя вимагає від журналістки 200 тисяч відшкодування

Суддя Рівненського міського суду Олександр Тимощук подав позов про захист честі та гідності, відшкодування моральної шкоди проти журналістки місцевих інтернет-видань «Голосно» та «Все» Вікторії Мамотюк. Про це журналістка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Причиною для позову стали матеріали, які журналістка публікувала про суддю. Пані Мамотюк є співвідповідачем у справі, оскільки суддя подав позов ще на агентство «Рівнеінформ» та рівненський тижневик «Льонокомбінат», а також юриста Ліану Диновську. За словами журналістки, суддя просить 200 тис. грн відшкодування моральної шкоди.

Суддя заявив, що журналістка у змові з юристом публікувала про нього наклепницькі матеріали.

«У позовній зайві йдеться про те, що я, як журналіст, перебуваючи у змові з соціальним юристом Ліаною Диновькою (яка буцімто виконувала брудне замовлення, якоїсь посадової особи, яку Тимощук не називає), публікувала завідомо неправдиві та наклепницькі матеріали. Тепер Тимощук хоче відбілити свою честь, гідність та ділову репутацію. Тимощук хоче, щоби я несла солідарну відповідальність за заподіяну йому шкоду», – написала Вікторія Мамотюк.

Вона також додала, інформація про діяльність судді Тимощука виходила зокрема в сюжетах телеканалів ICTV, «Інтер» та «1+1». «Але боягуз Тимощук не наважується подати позов на центральні канали, а лише на регіональну журналістку та місцеві сайти», – вважає пані Мамотюк.

У своєму дописі журналістка навела список посилань на матеріали про суддю, в одному з яких ідеться про квартирне шахрайство судді.

Позначки:, ,

Залиште коментар