Телеканал «24» шукає журналістів для проекту розслідувань

Телеканал новин «24» запускає власний проект розслідувань і збирає для нього команду: журналістів і редактора. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Тематика розслідувань у новому проекті буде широкою, але основний акцент робитиметься на зловживаннях в органах влади, нецільовому використанні державних коштів та матеріальному забезпеченні армії.

«Телеканал шукає як талановитих журналістів, так і креативного, амбітного і відповідального редактора проекту», – уточнили на телеканалі.

Вимоги до кандидатів:
– вища освіта;
– досвід роботи в жанрі розслідування;
– добре розуміння політичних та соціальних процесів у країні;
– вміння шукати цікаві теми, вести їх, докопуватися до суті;
– налагодження роботи з джерелами інформації;
– вміння цікаво, за канонами драматургії, викладати матеріал;
– відповідальність;
– оперативність;
– стресостійкість;
– комунікабельність;
– готовність працювати понаднормово та у вихідні дні.

Резюме потрібно надсилати на e-mail: robota24@24tv.com.ua. До резюме необхідно додати посилання на власні відеоматеріали в жанрі розслідування.

У темі листа необхідно вказати, ким ви бачите себе в команді телеканалу «24» : журналіст/розслідування чи редактор/розслідування.

Нагадаємо, телеканал «24» також працює над запуском власного політичного ток-шоу оригінального формату, для якого будує студію. За словами генерального директора каналу Романа Андрейка, керівництво каналу уважно вивчає поведінку ядра глядацької аудиторії каналу, якою є 45-річні чоловіки. Ім’я ведучого наразі невідоме. «Я схильний до того, щоб це були іменні ток-шоу», – зазначав пан Андрейко.

Позначки:, ,

Залиште коментар