Редактор сайту «Крым.Реалии» загинув від удару струмом

Стали відомі подробиці трагічної загибелі кримського журналіста, редактора сайту «Крым. Реалии» Геннадія Михайличенка – його вдарило струмом під час риболовлі на Київщині. Про це повідомляє Тsn.ua з посиланням на слова родичів журналіста.

Трагічний випадок стався 3 травня під Києвом, куди редактор вирушив на риболовлю.

«Він закинув вудку чи хотів її скласти, волосінь була довга, а ці дроти високовольтні. Волосінь зачепилася за дроти і відразу через нього пройшов струм. Напевно волосінь була мокра і ще й вологість після дощу. Він загинув одразу. Був опік на руці, обручка почорніла», – розповіли рідні Геннадія Михайличенка.

Вони додали, що загиблий рибалив в цьому місці не вперше.

Головний редактор проекту «Крым.Реалии» Володимир Притула повідомив, що похорон Геннадія Михайличенка відбувся 7 травня. «Він залишив дружину з трьома талановитими дітьми, безліч корисних справ і добру пам’ять про себе. Таким і пам’ятатимемо його – добрим, усміхненим, безвідмовним», – написав він про покійного колегу.

Геннадій Михайличенко закінчив Сімферопольський державний університет. Працював викладачем у Кримському інституті МВС і Кримському інженерно-педагогічному університеті. Журналіст, керівник проекту «Українська мова онлайн для Криму». Минулого року після анексії півострова переїхав до Києва з дружиною і дітьми.

Позначки:, ,

Залиште коментар