ОБСЄ та медійні організації погодили план конференції у Відні

29 травня представники Національної спілки журналістів України, Незалежної медіа-профспілки України та Спілки журналістів Росії (НСЖУ, НМПУ та СЖР) зустрілися з працівниками офісу представника Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ) з питань свободи слова.

Метою зустрічі було обговорення та остаточне погодження плану проведення міжнародної конференції “Безпека журналістів, свобода слова та плюралізм у часи конфлікту” 15-16 червня 2015 року у Відні, Австрія.

Дводенна конференція, у який візьмуть участь близько 300 журналістів, дипломатів та медіаекспертів з різних країн Європи, стала одним з результатів серії круглих столів між медійними організаціями України та Росії в офісі представника ОБСЄ з питань свободи слова.

Офіс представника ОБСЄ з питань свободи слова Дуні Міятович запрошує до участі у конференції 33 медіапрофесіоналів з України.

Директор офісу представника ОБСЄ Андрій Ріхтер розповів медійникам України та Росії про детальний план проведення конференції та склад її учасників. Він закликав використати цю можливість задля налагодження контактів між журналістами України та Росії.

Медійні організації країн-учасниць також погодили спільний захід у рамках конференції “Дві країни – одна професія”. Він відбудеться 16 червня та буде присвячений діалогу з питань безпеки між журналістськими організаціями двох країн.

Від України в зустрічі взяли участь перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко та заступник голови НМПУ Андрій Яніцький. Від Росії – секретарі СЖР Надія Ажгіхіна та Ашот Джазоян.

Позначки:, , , ,

Залиште коментар