НМПУ викрила брехню генерального директора ТВі (ДОКУМЕНТИ)

7 травня працівники ТВі зібралися біля будівлі телеканалу для того, щоб знову нагадати про заборгованість керівництва перед працівниками. Після акції на сайті «Громадського радіо» був розміщений матеріал про подію з доданим коментарем генерального директора телеканалу ТВі Максима Урбанського.

У дописі йдеться про те, що Незалежна медіа-профспілка України нібито не хоче йти на діалог з керівництвом каналу та спільно з Комітетом з питань свободи слова та інформаційної політики буцімто свідомо витісняє мовника з ефіру. Крім того, представників первинної профспілкової організації на телеканалі генеральний директор називає «неформальною ліворадикальною групою, яка заробляє на профспілковому рекеті».

За словами юриста Незалежної медіа-профспілки України Олексія Ржанова, тези, які прозвучали у цьому коментарі не відповідають дійсності. «На жаль, мусимо констатувати, що пан Урбанський каже неправду. Незалежна медіа-профспілка України письмово зверталась до генерального директора телеканалу з питанням проведення переговорів щодо вирішення ситуації з довготерміновою невиплатою заробітної платні співробітникам, прихованого працевлаштування та ухилення керівництва від податків. Проте, у відповідь ми отримали письмову відмову від пана Урбанського щодо переговорів, про що свідчить скан листа», – зазначив юрист.

vidpovid gendyra TVi Urbanskogo

Крім того, НМПУ має скан рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, в якому керівництво телеканалу ТВі було сповіщене про створення первинної профспілкової організації на базі працівників телеканалу.

povidomlennia pro stvorennia profspilky

«У свою чергу НМПУ готова у будь-який момент приступити до діалогу з метою вирішення цих проблем», – наголосив Олексій Ржанов.

Нагадаємо, за словами співробітників, телеканал ТВi призупинив своє мовлення 23 березня з невідомих причин. Керівництво каналу припинило виплату заробітної плати журналістам з грудня 2014 року. 2 квітня Незалежна медіа-профспілка журналістів України провела акцію на підтримку журналістів, де телевізійники вимагали виплатити зарплатню від власника телеканалу. 22 квітня Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики вирішив звернутися до прокуратури Києва та МВС щодо з’ясування ситуації з порушення прав співробітників телеканалу ТВі. 6 травня стало відомо, що Головне управління МВС у місті Києві почало службове розслідування бездіяльності районної міліції щодо поданої Незалежною медіа-профспілкою України заяви про порушення трудових прав працівників телеканалу ТВі. Водночас, за заявою НМПУ відкрито кримінальне провадження за статтями 356 (самоправство) і 172 (Грубе порушення законодавства про працю), 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) Кримінального кодексу України, восьми особам уже вручені повістки.

Позначки:, ,

Залиште коментар