«КримSOS» запускає новий інформаційний ресурс

Громадська ініціатива «КримSOS» запускає новий напрямок роботи – інформаційний центр, який займатиметься питаннями, пов’язаними з Кримом і внутрішньо переміщеними особами з Криму. Про це повідомляє сайт «Крым. Реалии».

«КримInfo» – інформаційний центр, створений на базі «КримSOS». Як пояснюють активісти, основні завдання ресурсу – інформувати світову громадськість і українську спільноту про події, які відбуваються в Криму, проблеми Криму і кримчан, для актуалізації та вирішення існуючих проблем. До роботи ресурсу будуть залучатися іноземні журналісти.

«Наш проект буде працювати за декількома напрямками. Ми будемо аналізувати і публікувати актуальну та об’єктивну інформацію про події в Криму. Це не тільки новини, але й інтерв’ю, блоги, статистичні дані. Також ми готові допомагати іноземним журналістам, які вирішили підготувати матеріал про ті чи інші аспекти життя півострова», – говорить координатор громадської ініціативи «КримSOS» Таміла Ташева.

За її словами, в червні буде запущений сайт проекту, інформація на якому буде представлена ​​трьома мовами. Українські та іноземні журналісти отримають майданчик, на якому буде акумульована інформація про події в Криму, а також додатковий інструмент і ресурс для своєї роботи.

Проект «КримInfo» реалізується в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, яка фінансується з програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП і канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Позначки:,

Залиште коментар