Готель у Трускавці, який судився з журналістом, програв суд

Львівський апеляційний суд відхилив апеляцію ТзОВ “ДЛРКК “Ріксос-Прикарпаття” проти головного редактора видання “Трускавецький вісник” Володимира Ключака і колишнього голови профспілки “Ріксоса” Ігоря Костика. Таке рішення колегія суддів ухвалила 19 травня, повідомляє ІМІ з посиланням на “Трускавецький вісник”.

Таким чином, суд залишив в силі рішення Трускавецького міського суду Львівської області від 6 лютого 2015 року, яким “Ріксосу” було повністю відмовлено у задоволенні висунутих ним позовних вимог на адресу В. Ключака та І. Костика.

Як нагадує видання, ДЛРКК “Ріксос-Прикарпаття” звинуватив журналіста та колишнього свого працівника у нанесенні підприємству мільйонних збитків та вимагав від них біля 150 тисяч гривень матеріальної та моральної компенсації. Справа стосувалася ряду колективних звернень працівників підприємства у правоохоронні органи та до депутатів різних рівнів.

Нагадаємо, приводом позову ДЛРКК “Ріксос-Прикарпаття” проти журналіста стала опублікована 4 квітня стаття під заголовком “Профспілка проти адміністрації або Кому вигідний скандал?”. “У вказаній статті та розміщених документах міститься критика підприємства, звинувачення у порушенні вимог законодавчих актів, приховування доходів, незаконна виплата заробітної платні , психологічний та моральний тиск на працівників, а також інша інформація, що підриває ділову репутацію готельного комплексу”, – йшлося у позовній заяві.

Журналісти вважають позов політичним замовленням.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, офіційними засновниками ТзОВ «Ріксос-Прикарпаття» є ТОВ «Спецпроект-Перспектива», який контролює Ігор Єремеєв, і ТОВ «Інвестиції та розвиток». Власниками «Спецпроект-Перспектива» є Антон Бугайов, який свого часу був спостерігачем на виборах від Єремеєва, та Людмила Литвинюк. Власниками «Інвестиції та розвиток» є «регіонал» Ігор Гуменюк, Ірина Фрідман, Василь Мікулін та «Бланкербург Холдінг та Файненс Б.В.» (Амстердам).

Позначки:, , ,

Залиште коментар