«Фокус» запрошує майбутніх журналістів, піарників та маркетологів на стажування

Інвестиційно-керуюча компанія Vertex United і журнал «Фокус», що їй належить, оголошують про старт спільного соціального проекту «Моя перша робота», в рамках якого студенти зможуть пройти двомісячне оплачуване стажування в одному з бізнес-підрозділів компанії в Києві чи Одесі. Про це повідомляє піар-служба видавництва «Фокус медіа».

«Мета проекту – підготувати фахівців, які вже через кілька років будуть займати провідні позиції в компанії», – йдеться в повідмлленні.

У проекті «Моя перша робота» можуть взяти участь студенти та випускники ВНЗ у віці від 18-ти до 22-х років. Проводиться набір претендентів на наступні вакансії: журналіст, редактор соціальних мереж, адміністратор готелю, PR-фахівець, HR-фахівець, аналітик-маркетолог.

Щоб стати стажером, потрібно до 7 червня 2015 заповнити анкету на сайті firstjob.focus.ua, прикріпити резюме та есе на задану тематику. Результати будуть оголошені 15 червня. Ті, хто пройшов відбір, з 1 липня 2015 року два місяці будуть не тільки пізнавати ази обраної професії, а й брати участь у розробці проектів, проходити бізнес-тренінги корпоративного університету Vertex of Success.

«Люди – головна цінність нашої компанії, тому Vertex United інвестує в талановитих, заповзятливих і цілеспрямованих. Проект «Моя перша робота» – це можливість активно вплинути на майбутнє країни, надавши шанс молодим людям зробити свій перший крок у професійному середовищі», – каже Вікторія Черник, директор департаменту розвитку та управління персоналом Vertex United.

За підсумками навчання та стажування кожен учасник отримає сертифікат про проходження навчання в корпоративному університеті Vertex of Success і рекомендаційні листи, а кращі зі стажерів – пропозиції про постійне працевлаштування в компанії.

Нагадаємо, що до складу Vertex United входять активи готельного напряму («Брістоль», «Лондонська», «Президент-готель»), медіа-активи (журнал «Фокус», «Фокус. Красива країна», сайт focus.ua) та інвестиційні проекти.

Позначки:, ,

Залиште коментар