Журналісти-волонтери почали видавати газету для військових у АТО

30 березня вийшов перший пробний номер щотижневої газети «Фронт. Тижневик захисників України», який уже читають бійці на фронті, в зоні проведення антитерористичної операції (АТО). Цю інформацію, поширену у Facebook, «Телекритиці» підтвердив головний редактор інтернет-видання LB.ua і член редакційної колегії газети «Фронт» Олег Базар.

"Фронт"

Над проектом на волонтерських засадах працює група журналістів і волонтерів: Олег Базар, Сергій Тихий, Тетяна Валігурська, Олена Будько, Катерина Сліпченко, Євген Карась, Михайло Якобчук, Юрко Космина, Ольга Некряч, Ольга Пакош, Виталій Портніков, Олександр Рудоманов, Надія Стрельцова та інші.

«Поки що ми випустили перший пробний номер, – розповів Олег Базар. – Цього тижня вийде другий номер. Зараз ми налагоджуємо систему доставки на схід. Значною мірою це дайджест, тобто всі ми робимо цю газету у вільний від основної роботи час. Ми беремо тексти наших колег, які вже опубліковані, і частину оригінальних текстів».

Олег Базар зазначив, що газета видається за рахунок коштів доброчинців, а її цільовою аудиторією є, безпосередньо, бійці на фронті: «Цільова аудиторія – це бійці на фронті. “Фронт” є загальнополітичною газетою. Її контент – це, в основному, те, що, на нашу думку, може бути цікаво почитати людям на фронті. Тобто, останні новини: чим живе країна, що тут робиться, як допомагають АТО; про бійців, які мобілізуються; про те, які проблеми з отриманням статусу тощо»

Член редколегії «Фронту» Сергій Тихий додав, що проект поки не має головного редактора. «Хоча, звичайно, що головний редактор такому проекту потрібен, бо будь-якій газеті потрібна людина, яка особисто відповідає за все», – зауважив він.

Наклад «Фронту» становить десять тисяч примірників, періодичність – раз на тиждень. За словами Олега Базара, поширення газети відбувається тільки за рахунок волонтерів: «Газета поширюється через волонтерів, які працюють, безпосередньо, у військових частинах на фронті. Поки що лише так. Ми віддаємо ії волонтерам, а вони вже – бійцям».

Позначки:,

Залиште коментар