Керівник ТВі Урбанський не знає, коли виплатить зарплати

Теперішньому представнику керівництва телеканалу ТВі Максиму Урбанському запропонували приїхати на перемовини з колективом до 11:00 у зв’язку з невиплатою заробітної плати, в інакшому випадку колектив буде вимушений звернутися до міліції. Оскільки він вчасно не прийшов на зустріч, журналісти таки змушені були викликати правоохоронців. На запитання працівників, чому їх не допускають до робочих місць, директор ТВі відповів, що наразі в приміщенні телеканалу технічно немає змоги працювати, тому що на другому поверсі відімкнули електроенергію. Хоча, за словами працівників, електрику ніхто не відмикав.

«Ми тут зібралися і звісно ж попередили перед тим Максима Урбанського, що якщо нас не пустять до 11:00, то ми викличемо міліцію. Він розповів всім нам, що нас ніхто і не повинен був пускати на робочі місця. Проте на наші зустрічні питання, що у нас залишилися персональні речі на робочих місцях, ми у відповідь нічого конкретного не отримали. На рахунок зарплатні він наголосив, що буде виплачувати борги колись і потрошку і що всі претензії ми маємо пред’являти до попереднього керівництва. Натомість очевидно, що нас вкотре проігноровано. А ми і надалі  будемо колективом збиратися тут, щоб протестувати проти свавілля. Так ми цього не залишимо», – розповіла член Комітету первинної профспілкової організації «Професійна спілка телеканалу ТВі» Анастасія Бобкова.

Вже пізніше у розмові з головою Незалежної медіа-профспілки Юрієм Лукановим, Максим Урбанський готовий підписати галузеву угоду (ред.  – імовірно, що він мав на увазі колективну угоду) між телеканалом та трудовим колективом. Хоча на запитання Юрія Луканова, коли це може відбутися, керівник ТВі  не зміг відповісти.

«Моє питання, хто все-таки є власником нашого телеканалу Максим Урбанський проігнорував. Хто його назначив на посаду директора, він також не відповів. Пан Урбанський говорив, що я взагалі звільнена, хоча зі мною ніхто не розрахувався», – розповіла режисер каналу ТВі Світлана Бойко.

«Пан Урбанськии потрапив у дуже складну ситуацію. І це є ілюстрацією того, що  менеджменту та власникам українських медій дешевше працювати в правовому полі, вчасно платити зарплатню колективу, ніж потім шукати виходу зі складних, почасти, патових ситуацій», – так коментує ситуацію голова Київської медіа-профспілки Юка Гаврилова.

НМПУ докладе всіх зусиль до відновлення порушених трудових прав телеканалу ТВі.

Позначки:

Залиште коментар