Депутат Семерак відкличе позов проти журналістів

Депутат Верховної Ради від “Народного фронту” Остап Семерак обіцяє відкликати свій позов проти журналу “Новое время страны”. Про це він пише в себе у фейсбуці.

“Відносно позову, поданого мною на інтерв’ю громадянина Швайки виданню “Новоє врємя”, мушу принести щирі вибачення за вимогу стягнути солідарно з відповідачів 50000 гривень, яку висловив мій представник у позовній заяві, поданій до суду. Сталася технічна помилка, Я ніколи не мав і не маю наміру судитися з журналістами. Для мене свобода слова – базова цінність демократії. Зрозуміло, що моєю метою не є здійснення тиску у будь-якій формі на діяльність редакції”, – пише Семерак.

Він пообіцяв, що всі претензії до сайту та журналу будуть зняті до першого засідання суду.

“На якому, до речі, буду щиро радий бачити журналістів. Наполягаю, що громадянин Швайка розповсюдив проти мене брехню, і сподіваюсь, що суд змусить його принести мені публічні вибачення. Також буду радий, якщо громадянин Швайка збідніє на 50000 гривень, що, гадаю, навчить його відповідальності за власні слова. Зазначену суму, до речі, планував спрямувати на потреби АТО чи благодійний проект. Буду вдячний, якщо редакція підкаже, як розпорядитися коштами ефективніше”, – додав депутат.

Він також звернувся до редакції із проханням оприлюднити його позицію на сайті видання “Новоє время”.

Позначки:,

Залиште коментар