Потрібна допомога сім’ї загиблого військового журналіста

Народний депутат від «Народного фронту», засновник проекту «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук просить небайдужих допомогти сім’ї Дмитра Лабуткіна (на фото) – загиблого під Дебальцевим (Донецька область) 16 лютого військового журналіста, кореспондента телерадіокомпанії Військово-морських сил України «Бриз». Про це нардеп написав у своєму Facebook.

«Капітан-лейтенант Дмитро Лабуткін – український патріот, який залишився вірним присязі навесні минулого року в Криму, разом зі своїм військовим колективом вийшов «на материк» і продовжив служити Україні. Щоб віддати за неї життя… Ми сумуємо разом з рідними і близькими Дмитра. Героям Слава!», – написав Дмитро Тимчук.

Він також повідомив, що група «Інформаційний спротив» організувала посильну допомогу сім’ї Дмитра Лабуткіна, у якого залишилася дружина і донька, і попросив приєднатися небайдужих.

Допомогу сім’ї загиблого можна надати за такими даними: карта ПриватБанку 4149 4978 1957 5962 (Лабуткіна Олександра Валеріївна, дружина Дмитра Лабуткіна).

Позначки:,

Залиште коментар