Охоронці заводу напали на журналіста у Нововолинську (відео)

Під час зйомки відеоматеріалу про екологічну ситуацію Нововолинська та роль у ній славнозвісного заводу  “Кроноспан”, на редактора інтернет-видання “БУГ” Андрія Медину був вчинений напад невідомими особами, які назвалися охоронцями підприємства.

“Ти хто? Ти що тут знімаєш?” Так привітно зустріли Андрія за територією підприємства “Кроноспан”. Журналіст представився та пояснив, що на територію заводу він не заходить, а за його межами зніматиме те, що вважає за потрібне.

Людина у формі довго не хотіла представитися, а потім тицьнула на декілька секунд в обличчя портмоне із загадковим папірцем.

Далі почалося найцікавіше – удари по рукам, по камері, погрози та образи лилися від чоловіка рікою. Незабаром до нього приєднався  інший представник чоловічої статі, який навіть і не збирався називатися, а одразу приступив до образ з нецензурною лексикою та штовханини редактора.

Сутичка могла б набрати і більшого розмаху, якби Андрій Медина не подзвонив у міліцію. Почувши, що на місце події поспішають правоохоронці, “захисники” заводу поспішили сховатися за табличку “Приватна власність”.

Нагадаємо, що згідно із законом “Про публічну інформацію”, журналісти мають право без стороннього погодження здійснювати фото-, відеозйомку у громадських місцях. На території, яка є приватною власністю, повинне бути відповідне повідомлення, межі приватної власності чітко окреслені.

На даний момент редактор “БУГу” оговтується після нападу. Правоохоронці відібрали у потерпілого свідчення та проводитимуть слідство.

Зі слів заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки Нововолинського міського відділу МВС України у Волинській області В’ячеслав Мартинюк, нецензурна лайка у громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян визначається у Кримінально-процесуальному кодексі України як хуліганство.

Позначки:, ,

Залиште коментар