Президент підписав указ про протидію російській інформаційній агресії

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 25 січня «Про надзвичайні заходи протидії російській загрозі та проявам тероризму, підтримуваним Російською Федерацією». Про це повідомляє прес-служба президента.

Згідно з рішенням РНБО уряду доручено ужити за участю Національної ради з питань телебачення і радіомовлення невідкладних заходів щодо припинення російської інформаційної агресії, здійснюваної з використанням іноземних та вітчизняних засобів масової інформації.

Службі безпеки України, зокрема, доручено активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з метою нейтралізації небезпечного впливу Росії на суспільно-політичну ситуацію в Україні та її окремих регіонах; організувати разом із місцевими органами виконавчої влади у двотижневий строк своєчасне і всебічне інформування населення Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва про порядок дій в умовах загрози здійснення терористичного акту, зокрема, шляхом створення відповідних веб-сайтів, сторінок у соціальних мережах.

Крім того уряду доручено невідкладно вжити заходів щодо надання допомоги постраждалим від терористичних актів на території Донецької та Луганської областей, насамперед мирним жителям Маріуполя.

Доручення отримали також МВС, РНБО, Державна фіскальна служба, Держслужба фінансового моніторингу, голови Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій.

РНБО також запропонувала Генеральному прокуророві ужити заходів щодо визнання так званих «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» терористичними організаціями.

Позначки:, ,

Залиште коментар