Олійник знову хоче 100 000 гривень від газети “Правдошукач”

Помічниця судді Олесі Батрин у Печерському районному суді Києва вручила Юрію Шеляженку, члену медіа-профспілки, головному редактору газети «Правдошукач», уточнені позовні вимоги екс-нардепа Володимира Олійника.

Одіозний співавтор законів про диктатуру Януковича та організатор голосування за них руками, знову висунув вимогу про відшкодування моральної шкоди в розмірі 100 тис. грн., від якої було відмовився наприкінці грудня минулого року.

У зв’язку з тим, що суддя Олеся Батрин перебуває на лікарняному, засідання перенесено на 23 лютого.

Інтереси в суді Юрія Шеляженка представляє Юридичне бюро медіа-профспілки в особі юриста Олександра Тарасова.

Торік Володимир Олійник звернувся до суду з позовом до «Правдошукача» з вимогою спростувати тезу зі статті в газеті, що «диктаторські закони» від 16 січня спричинили народне обурення та вуличні сутички. Він вимагав стягнути з редакції 100 тисяч гривень в порядку компенсації за завдану шкоду його честі, гідності та діловій репутації. Потім він відмовився від вимог 100-тисячного відшкодування.

Раніше Незалежна медіа-профспілка висловила обурення цинізмом народного депутата Володимира Олійника і звернулася до Генеральної прокуратури України з вимогою довести до кінця розслідування справи про фальшування під час ухвалення «диктаторських законів» від 16 січня 2014 року.

Позначки:, , , , ,

Залиште коментар