Медіа-профспілка провела свій 5-й з’їзд

На минулих вихідних в Києві відбувся 5-й з’їзд Незалежної медіа-профспілки України. Було обрано керівництво організації у складі: Юрій Луканов  (голова) Київ, Андрій Яніцький  (1-й заступник голови), Київ, Олександр Тарасов (заступник голови), Херсон, Юка Гаврилова Юка, Київ, Анна Андрієвська, Київ, переселенка з Криму, Сергій Штурхецький, Рівне, Еміне Зіятдінова, Київ, Ігор Чайка, Київ, Сергій Бобра , Львів.

Обрано також резерв комітету на випадок вибуття когось із членів комітету: Ольга Вдовенко , Харків, Богдана Стельмах, Луцьк.

Намічено план розвитку організації.

Вирішено вдосконалити захист прав журналістів через розвиток Юридичного  бюро, створивши до кінця 2017 року представництва у, як мінімум, двох регіонах України.

Розширити навчання для журналістів у сфері безпеки, створивши Тренінговий центр. Програма центру має стосуватися як навчанню правилам роботи в гарячих точках, так і вивченню етичних норм роботи за екстремальних умов.

Розвивати комунікативні заходи. Розширити українсько-польський конкурс журналістської майстерності. Запровадити щорічне підбиття підсумків професійної майстерності і у галузі захисту прав журналістів.

Розвивати напрямок психологічної  підтримки журналістів.

Відновити галузеві переговори на тему трудових і соціальних прв журналістів Міжнародну співпрацю.

Запровадити біографічний довідник членів медіа-профспілки.

Залиште коментар