Конкурс на кращі антикорупційні журналістські розслідування

Конкурс проводить громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) в рамках проекту «Розвиток антикорупційної журналістики у південному та східному регіонах України» за підтримки Посольства США в Україні

Хто може взяти участь у конкурсі:

Взяти участь у конкурсі можуть журналісти-розслідувачі усіх типів ЗМІ з усіх регіонів України, в т.ч. АР Крим. Учасники тренінгів з антикорупційних розслідувань, які проводив ІРРП у жовтні-листопаді 2014 року, при оцінюванні робіт отримуватимуть додаткові бонусні бали.

Матеріали, які слід подавати на конкурс:

До участі у Конкурсі приймаються журналістські розслідування, що висвітлюють корупцію в Україні, оприлюднені в друкованих, Інтернет-ЗМІ або в ефірі на телебаченні чи радіо в період з 1 жовтня 2014 року по 1 березня 2015 року.  Один журналіст має право надіслати на конкурс не більше трьох робіт.

Більш детально з умовами Конкурсу ознайомтеся у Положенні про конкурс polozhennya_antikorupcyn-rozslduvannya.pdf [95.76 Kb] (завантажень: 19)

Як і коли подавати заявку та матеріали:

Для участі у Конкурсі журналіст має:

  1. Заповнити онлайн-заявку на участь у Конкурсі, на сайті ІРРП, та внести в неї перелік всіх робіт, надісланих на конкурс одним журналістом, із гіперпосиланнями на онлайн- та відеоматеріали.
  2. Надіслати електронною поштою відскановану довідку (довідки) від головного редактора з печаткою, що підтверджує дату публікації статті – для друкованих та Інтернет-видань, або ефірну довідку з печаткою – для радіо- та телематеріалів.
  3. Надіслати РОЗСЛІДУВАННЯ (не більше трьох):

–       для друкованих матеріалів – сторінки чи розвороти матеріалів у форматі PDF на електронну пошту у такому самому вигляді, як їх побачили читачі;

–       для Інтернет-публікацій – повне посилання на адресу статті в Інтернеті (в онлайн-заявці) та файл-«скріншот» веб-сторінки з публікацією (електронною поштою);

–       для телерадіоматеріалів – гіперпосилання (в онлайн-заявці) на безкоштовні файлообмінники з вашими матеріалами або на YouTube.

Розслідування та довідки про публікацію слід надсилати на адресу info@irrp.org.ua і обов’язково вказувати у темі листа прізвище журналіста та назву «Конкурс антикорупційних журналістських розслідувань».

Збір заявок для участі в Конкурсі триватиме з 16 грудня 2014 по 6 березня 2015 р. включно.

Нагородження переможців:

За результатами оцінки членами журі Конкурсу буде визначено трьох головних переможців (перше, друге та третє місця), які отримають матеріальні нагороди (попередньо – смартфон iPhone або планшет iPad різних моделей).

Позначки:

Залиште коментар