“Урядовий кур’єр” зник з вільного продажу (оновлено)

Урядова газета “Урядовий кур’єр” більше не продається у кіосках, про це повідомляють “Українські новини” з посиланням редакцію.

“Нас тепер немає у вільному продажу, тільки за передплатою”, – йдеться у заяві редакції. Електронна версія видання є на сайті газети.

Спочатку повідомлялося, що причиною переходу на нову форму розповсюдження є брак бюджетного фінансування. Проте згодом “Телекритика” із посиланням на головреда видання Сергія Брагу повідомила, що наклад зменшився внаслідок анексії Криму та війни у Донецькій та Луганській областях.

“В роздріб у нас справді зараз нічого не йде. Проблема з київськими кіосками “Союздруку” полягає в тому, що впродовж останніх кількох років списання складало не менше 50%. Ми як державне підприємство з бюджетним фінансуванням не можемо собі дозволити, щоб частина тиражу списувалася. Контролюючі органи цього б не допустили”, – каже Брага.

Номер від 22 січня вийшов накладом 27359 екземплярів, рік тому наклад був на 10 тис. екземплярів більше.

У бюджеті на 2015 рік на “Урядовий кур’єр” закладено 4,489 млн гривень, що на 320 тис. гривень більше, ніж у бюджеті-2014.

Позначки:

Залиште коментар