СБУ підозрює журналіста з Донецької області у тероризмі та тримає його під вартою

Слідчий відділ УСБУ в Полтавській області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою журналіста газети “Лиманская сторона” і сайту “Наш Лиман” Євгена Фроленка у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Про це повідомляє сайт ІМІ з посиланням на відповідь заступника керівника штабу Антитерористичного центру при СБУ В.Тарнавського на запит ІМІ стосовно підтвердження факту зникнення, затримання чи наявності інформації щодо місця перебування Євгена Фроленка.

15 листопада 2014 року ухвалою Октябрського районного суду Полтави відносно підозрюваного Фроленка Є.О. у порядку, визначеному главою 18 КПК України, застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

“Повідомляємо, згідно з відомостями, що внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчим відділом УСБУ в Полтавській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №2201417000000107 за підозрою громадянина України Фроленка Євгена Олександровича, 09.091978 р.н., у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258 (3) КК України”, – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, 8 листопада у місті Красний Лиман (Донецька обл.) був викрадений групою невідомих озброєних людей журналіст газети “Лиманская сторона” і адміністратор сайту “Наш Лиман” Євгеній Фроленко.

Позначки:, , , , , ,

Залиште коментар