Презентовано посібник із взаємодії журналістів і правоохоронців

У Києві в готелі «Русь» відбулася презентація посібника із взаємодії журналістів з працівниками міліції під час масових заходів. Посібник виданий під егідою українського представництва Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Посібник видано тиражем 8,5 тисячі примірників. Він має вигляд блокнота.

Він складається з кількох розділів, зокрема, «Правові норми, які визначають права та обов’язки журналістів та міліції, пов’язаних з масовими заходами», «Права та обов’язки журналістів та правоохоронців», «Як захиститися правоохоронцю від недостовірної або негативної інформації, поширеної в ЗМІ, «Пам’ятка з безпеки в епіцентрі надзвичайних ситуацій» тощо.

posibnyk

Посібник створено після ряду круглих столів в кількох містах України за участю журналістів, експертів і правоохоронців.

Співавторами посібника є представники як правоохоронців, так і медійного середовища. Полковник міліції Ігор Шашкін, перший секретар спілки журналістів Сергій Томіленко, голова медіа-профспілки Юрій Луканов, медіа-юрист Людмила Панкратова, підполковник міжнародної поліцейської корпорації Володимир Цвірко, кандидат психологічних наук Юрій Ващенко, сержант поліції Лос-Анджелеса

9999

Під час презентації звучала думка про необхідність видати аналогічний посібник для журналістів по роботі в гарячих точках.

Конфлікти між правоохоронцями і журналістами посилилися під час подій на Майдані – тоді були побито біля двохсот журналістів.

Позначки:, ,

Залиште коментар