Міятович поговорила з Клімкіним про міністерство інформації

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович висловила міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну своє занепокоєння щодо намірів утворити в Україні міністерство інформації. Про це вона сказала “Телекритиці”.

“Я піднімала питання установи міністерства під час зустрічі в Базелі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним на початку грудня, і наша дискусія була дуже конструктивною. Україна зробила чимало позитивних кроків в області свободи ЗМІ та свободи слова. Необхідно продовжувати йти в цьому напрямку, а не відступати від принципів свободи ЗМІ, вводячи такі явища, як міністерство інформації. Я впевнена, що українська влада почує голос журналістів і громадянського суспільства і стримає свої амбіції. Свобода ЗМІ має вирішальне значення для забезпечення та просування прав людини, не в останню чергу за часів кризи”, – заявила Дуня Міятович.

Вона також додала, що під час воєн на Балканах подібні структури не створювалися у країнах колишньої Югославії, а були залишками комуністичної системи.

“Оскільки міністр Стець згадав про балканський досвід воєнного часу, то подібні структури не створювалися там під час воєн, а були залишками комуністичної системи. Ті з них, які не були негайно закриті, несли відповідальність за деякі з найгірших випадків пропаганди”, – сказала Дуня Міятович.

Нагадаємо, кум Порошенка був призначений міністром інформполітики попри протести журналістів.

Позначки:, , , , ,

Залиште коментар