Дуцик: замість міністерства інформполітики потрібне іномовлення (відео)

Кошти, за які планується утримувати Міністерство інформаційної політики України, необхідно спрямувати на створення іномовлення. Про це сказала медіа-експерт, виконавчий директор громадської організації «Телекритика» Діана Дуцик в ефірі СК.

«Щоб казати правду закордон, треба створити іномовлення. Про це говорять ще від початку кримської кризи. Так може ті кошти, які підуть на Міністерство інформаційної політики, направити на створення іномовлення? Як завжди, ми самі собі створюємо проблему, а потім починаємо її вирішувати», – зазначила вона.

Разом з тим, говорячи про створення Міністерства інформполітики, Дуцик запевнила, що воно шкодитиме міжнародному іміджу України.

«Майже всі міжнародні організації вже зробили свої критичні заяви щодо створення цього Міністерства. Світ, який підтримує Україну, розуміє всі інформаційні ризики, які стоять перед Україною. Більше того, сьогодні світ розуміє, що ці ризики стоять і перед західними країнами. Але вони не звикли вирішувати ці питання таким чином», – каже медіа-експерт.

Нагадаємо, кум Порошенка став міністром інформації попри протести журналістів.

Позначки:, ,

Залиште коментар