Анонс: 18 грудня онлайн-лекція “Нові медіа та регіональна журналістика”

Запрошуємо вас взяти участь у відкритій онлайн лекції, яка відбудеться 18 грудня, у четвер, з 11:00 до 13:00 у рамках Ukrainian Media E-School.

Тренери школи розповідатимуть про ефективні журналістські розслідування – «Як звільнити чиновника не виходячи з дому», про доступність лонгріда – «Як змусити аудиторію читати до останнього рядка» та про роботу з даними – «Як ріст інформації зробив з журналіста супергероя».

Захід відбудеться за адресою: готель Holliday Inn, вул. Велика Васильківська, 100. Участь – безкоштовна.

Також лекція транслюватиметься онлайн. Реєстрація учасників: http://goo.gl/forms/NLdbHHXXSX

Участь у заході візьмуть тренери Ukrainian Media E-School: директор з розвитку та зв’язку Інституту розвитку регіональної пресиІлона Фанта, аналітик, викладач Києво-Могилянської академії Михайло Кольцов та керівник відділу розслідувань київської редакції телеканалу ZiK та Центру протидії корупції ANTAC Денис Бігус. А також члени Наглядової ради Ukrainian Media E-School, які розкажуть про переваги використання нових інструментів у журналістиці.

Ілона Фанта презентуватиме курс «Мультимедіа», вона розкаже про «Лонгрід своїми руками»: як навчитись розказувати історії он-лайн?, як змусити аудиторію читати до останнього рядка?

Денис Бігус поділиться досвідом ефективних «Журналістських розслідувань для ледачих»: як звільнити чиновника не встаючи з-за комп’ютера (робота з соцмережами, з пошуковими системами, база судових рішень та юридичних осіб).

Михайло Кольцов презентуватиме курс «Журналістика даних»: які інструменти підвищують ефективність роботи журналіста.

Захід відбудеться у рамках навчального проекту для регіональний журналістів та медіа менеджерів Ukrainian Media E-School, який Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) запускає у співпраці з Deutsche Welle. Мета цієї програми – підвищити кваліфікацію співробітників регіональних ЗМІ, які хочуть отримати якісне, тривале навчання та здобути практичні навички.

Позначки:, ,

Залиште коментар