СБУ заборонила в’їзд 83 російським пропагандистам

Україна забороняє російським пропагандистам працювати в Україні під виглядом журналістів, пише радник голови СБУ Маркіян Лубківський в себе на Facebook.

” СБУ не воює з російськими ЗМІ – ми боремося з цинічною і безжальною зброєю в руках російських імперіалістів, загарбників, терористів та диверсантів, яка калічить не менше ніж звичайна зброя”, – пояснює Лубківський.

За його словами, починаючи з березня 2014 року російськими мас-медіа здійснюється планомірна антиукраїнська інформаційна діяльність, спрямована на підрив незалежності та суверенітету України, виправдання сепаратистських та терористичних дій на Сході України за підтримки РФ, поширення антиконституційних та інших протиправних закликів на шкоду безпеці української держави.

“Хто на інформаційній передовій боротьби проти України? Це центральні телеканали “Первый канал”, “Россия 24”, НТВ, РТР» та ін., газети “Известия”, “Российская газета”, “Московский комсомолец”, “Комсомольская правда”, “КомерсантЪ”, “Взгляд”, інформаційні агентства “РИА Новости”, ИТАР-ТАСС, РОСБАЛТ, АИС, Інтернет-телеканали LifeNEWS та ANNANews”, – пише радник голови СБУ.

Більшість співробітників російських ЗМІ потрапляє на територію України нелегально, через неконтрольовані українськими прикордонниками пункти пропуску, у т.ч. з території окупованого Криму. Водночас, російські мас-медіа доволі часто вербують українських журналістів для отримання необхідних резонансних відеоматеріалів та інформації, яка згодом у викривленому вигляді подається мас-медіа РФ.

Тому за час агресії Росії проти України СБУ заборонила в’їзд в Україну 83 російським “журналістам” (10 – примусово повернуто, 73 не допущено на нашу територію).

Саме тому СБУ пропонує повернутися до процедури акредитації іноземних журналістів у МЗС України та СБУ на період проведення АТО. Спецслужба запрошує до обговорення громадськість з цього питання.

Позначки:, , ,

Залиште коментар