Нацрада вдруге попередила телеканал 112

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ “ТРК 112-ТВ” (телеканал “112 Україна”) за результатами планової перевірки діяльності за супутниковою ліцензією. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 27 листопада, пише Телекритика. Для компанії це вже друге попередження.

Планова перевірка каналу встановила відхилення від програмної концепції: в ефірі транслювався не передбачений умовами ліцензії фільмопоказ (30 хвилин на добу), були відсутні науково-просвітницькі програми (за ліцензією їх мало бути 1 година 44 хвилини на добу), було збільшено обсяг інформаційних програм на 4 години на добу за рахунок зменшення категорії “Інше”, до якої входить реклама. Фактично формат каналу є інформаційним, а не інформаційно-просвітницьким.

Також канал збільшив обсяг програм власного виробництва з 18 годин 40 хвилин на добу до 22 годин 39 хвилин на добу, обсяги національного продукту – з 22 годин 16 хвилин на добу до 24 годин на добу.

Нагадаємо, власників телеканалу “112 Україна” пов’язували з екс-міністром МВС Віталієм Захарченком, який зараз знаходиться у розшуку. Під час протестів у центрі Києва взимку 2013-2014 років телеканал відверто грав на боці Януковича, ще у червні ведучі телеканалу називали терористів “ополченцями”. Формальними власниками телеканалу є офшорні компанії. Телекритика припускала, що з липня 2014 року впливати на телеканал може ще й екс-депутат Ради від УДАРу (а зараз – депутат від БПП) Сергій Каплін.

Позначки:, ,

Залиште коментар