Наступного року корпункти українських державних ЗМІ з’являться в різних країнах світу – РНБО

РНБО сподівається, що в наступному році з’явиться мережа українських журналістів-міжнародників, які працюватимуть за кордоном у ЗМІ державної форми власності.

Про такі плани заявив заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко (на фото) під час брюссельського засідання Комісії Україна-НАТО з проблематики особливостей ведення російською стороною «гібридної» війни проти України. За його словами, з наступного року почне реалізовуватися відповідне рішення, яке Рада нацбезпеки і оборони ухвалила в квітні.

«Я сподіваюся, що ми будемо спроможними почати розвивати нашу мережу журналістів-міжнародників за кордоном вже з наступного року. Сподіваюся, що будуть зроблені реальні кроки у цьому питанні», – зазначив пан Литвиненко.

Заступник секретаря РНБО також зазначив, що нині в апараті Ради нацбезпеки і оборони відсутній профільний заступник секретаря, який відповідає за інформаційну безпеку.

Нагадаємо, 15 листопада на сайті партії «Блок Петра Порошенка» було опубліковано Робочий варіант проекту Коаліційної угоди. Цей документ протягом двох тижнів опрацьовують політичні партії «Блок Петра Порошенка», «Самопоміч», «Батьківщина», «Народний фронт» і Радикальна партія. В оприлюдненому проекті коаліційної угоди немає згадок про медійну реформу. Натомість у розділах про реформу системи національної безпеки та оборони та про соціально-гуманітарну реформу йдеться про інформаційну безпеку та інформаційну політику.

Залиште коментар