Анонс: 20 грудня відбудуться збори Київської міської організації НМПУ

У суботу 20 грудня 2014 року Київська міська організація Незалежної медіа-профспілки України (КМО НМПУ) проводить щорічні загальні збори членів профспілки. Таке рішення прийняв Комітет організації на своєму засіданні 22 листопада 2014 року .

На зборах комітет та ревізійна комісія Київської профспілки звітуватимуть за діяльність, проведену впродовж минулого року. Відбудуться вибори нових представників до керівних органів профспілкової організації. Також профспілка у Києві має обрати делегатів на зїзд НМПУ.

Про точний час та місце проведення зборів буде повідомлено додатково. Запрошуємо всіх членів профспілки взяти участь у зборах.

Для осередків у редакціях

Первинні організації профспілки у Києві мають провести загальні збори у своїх редакціях, обговорити питання порядку денного міських зборів та можуть висунути делегатів на міські збори.

Кожен осередок має висунути делегатів. По одній людині від кожних 10 членів профспілки (якщо осередок налічує менше 10 осіб, то все одно його має представляти делегат). Враховуючи особливості журналістської професії – часті відрядження – рекомендуємо осередкам обирати також 1-2 людини як резервних делегатів. Повноваження делегатів мають бути підтверджені протоколами зборів (типовий зразок протоколу – надішлемо).

Консультації та зразки протоколів можна отримати у виконавчого секретаря медіа-профспілки Оксани Винничук, її контакти на офіційному сайті профспілки: http://nmpu.org.ua/zvyazok/

Для фрілансерів та журналістів поза осередками

Журналісти, які не знаходяться на обліку в первинних осередках у редакціях – беруть участь у зборах особисто, або можуть делегувати свій голос іншому члену профспілки, який точно буде присутній. Делегування голосу підтверджується заявою (зразок надаємо).

Комітет профспілки також проведе збори осередку фрілансерів. Оголошення буде оприлюднено на сайті НМПУ, а також розіслано електронною поштою.

Для активістів

Якщо ви плануєте висуватися до складу комітету, ревізійної комісії або на посаду голови КМО НМПУ – заздалегідь підготуйте програму та коротку біографію. За вашим бажанням цю інформацію можна відправити виконавчому секретарю Оксані Винничук (контакти), інформація буде додана до роздаткових матеріалів.

Якщо ви хочете допомогти у підготовці зборів Київської міської організації НМПУ, також можете звертатися за вказаною адресою.

Позначки:, , , ,

Залиште коментар