Анонс: 2 грудня – круглий стіл “Жінки і ЗМІ”

2 грудня у Києві журналісти, медіаексперти та новообрані депутати обговорять проблему гендерної рівності у ЗМІ. Інститут масової інформації (ІМІ) в рамках кампанії з просування європейських етичних стандартів в українських ЗМІ, організовує круглий стіл “Жінки і засоби масової інформації”.

Метою круглого столу є визначити вплив ЗМІ на існування в Україні соціальної та економічної дискримінації жінок і чоловіків, та обговорити можливі заходи, які зменшать дискримінацію.

Захід відбудеться з 10.00 до 13.00 за адресою: Київ, вул. Грушевського, 26/1, готель “Київ”.

Під час роботи круглого столу планується:

  • проаналізувати існуючі дані щодо впливу ЗМІ на формування ґендерної культури населення;
  • провести огляд нормативно-правових актів щодо забезпечення рівності жінок і чоловіків та їх  застосування у діяльності ЗМІ;
  • обговорити шляхи та засоби протидії формуванню через ЗМІ негативних ґендерних стереотипів у різних категорій та груп населення;
  • обговорити можливі заходи, які зменшать дискримінацію, в тому числі, пропозиції по запровадження гендерних етичних стандартів для ЗМІ, та по тексту спільного Звернення до медіа-спільноти.

Участь у заході візьмуть керівники медіа-організацій, головні редактори українських ЗМІ, фахівці, експерти, представники державних установ, громадських організацій, та новообрані народні депутати.

Журналісти можуть акредитуватися на захід: +380 632 787 645
Захід проводить за підтримки Посольства Нідерландів в Україні та програми МАТРА.

Позначки:,

Залиште коментар